הסרת כתמים - ד"ר עמי איל

הסרת כתמים

מדוע להשתמש ב- PhotofractionalTM?

מותאם לטיפול אפילו בסימני הזדקנות מוקדמים.
תוצאות נראות לעין בטיפול בפיגמנטציה, כתמי גיל/שמש, מרקם העור ומראהו הכללי.
זמן השבתה מינימלי מאפשר טיפול במהלך "הפסקת הצהריים" וחזרה מיידית לשגרת היומיום העמוסה

מה זה?

טכנולוגיית PhotofractionalTM של Lumenis®
טיפול PhotofractionalTM של Lumenis® הוא טכנולוגיה מושלמת לחידוש העור, המאפשרת לרופא להציע למטופל תוצאות יוצאות דופן בטיפול במגוון בעיות של הזדקנות העור, כגון כתמי גיל ושמש, נגעי כלי דם, מרקם וגוון עור לא אחידים. טכנולוגיית חידוש העור הייחודית שלנו כוללת שני פתרונות, IPL (הבזקי אור עוצמתיים) וקילוף עור ResueFXTM ללא פציעה, דבר המאפשר לטפל הן בגוון העור והן במרקם העור באותו מפגש.

האם הטיפול מתאים לי?

טיפולי Lumenis® מבוססי-אנרגיה אינם מתאימים לכל אדם ונושאים בחובם סיכון מסוים. PhotofractionalTM אינו מתאים למטופלים עם זיהום פעיל, מחלה נגיפית, פטרייתית או חיידקית, דלקות בעור או סרטן העור.
הסיכונים עלולים לכלול: אדמומיות, נפיחות, שינויי פיגמנטציה או הצטלקות. יש להתייעץ בספק הטיפולים טרם בחירה בטיפול זה.

למה עלי לצפות? מתי אראה תוצאות?

טיפול PhotofractionalTM של Lumenis® מסייע לעור לחדש את ייצור סיבי הקולגן בעומק העור במהלך סדרת טיפולים.

אתם עשויים להתחיל להבחין בשיפור בגוון העור ובפיגמנטציה כבר לאחר המפגש הראשון. בדרך כלל יש צורך ב-3 מפגשים להשגת שיפור נראה לעין במרקם העור. תוצאות מיטביות מושגות בדרך כלל לאחר 3-5 מפגשים עם מרווחים של שבועיים עד 6 שבועות ביניהם. עם זאת, ייתכן שתמשיכו לראות שיפור למשך עד שישה חודשים מתום הטיפול.

למה עלי לצפות לאחר הטיפול?

מיד לאחר הטיפול, ייתכן שהעור יהיה מעט אדום או נפוח, בהתאם להגדרות הטיפול האישיות של המטופל.
הנפיחות תיעלם בדרך כלל אחרי מספר שעות והאדמומיות תיעלם כבר למחרת היום או במהלך הימים הבאים. מרבית המטופלים יכולים לחזור לשגרת יומם כבר באותו יום. בדרך כלל הרופא ימליץ לכם לא להיחשף לאור שמש ישיר למשך מספר ימים לאחר הטיפול ולמרוח קרם הגנה.

כיצד הטיפול פועל?

טכנולוגיית PhotofractionalTM
על ידי שימוש הן בטכנולוגיית IPL והן בטכנולוגיית ResurFXTM, ניתן לטפל גם בפיגמנטציה וגם במרקם העור באותו מפגש. טכנולוגיית Lumenis® IPL מסלקת מהעור הן פיגמנטציה והן כלי דם בלתי רצויים, בעוד שטיפול הלייזר המקטעי ResurFXTM מעורר ייצור סיבי קולגן ואלסטין חדשים בשכבות העמוקות של העור.
גירוי ייצור סיבי קולגן חדשים חיוני להשגת עור בעל מראה זוהר וצעיר יותר.

הטיפול

על מנת להבטיח נוחות מרבית, על הרופא למרוח בדרך כלל קרם אלחוש מקומי ו/או לצנן את המקום באמצעות אוויר קר במהלך הטיפול. הטיפול צפוי להימשך כ- 30-15 דקות, בהתאם לבעיה הספציפית של המטופל. תיתכן תחושת חום או עקצוץ בעת הקרנת הלייזר על העור, אך הטיפול עדין ולא אמור לגרום לתחושת אי נוחות.

קרני הלייזר מחממות את השכבות העמוקות של העור ומעוררות ייצור סיבי קולגן ואלסטין והבזקי אור עוצמתיים מטפלים בפיגמנטציה ובכלי דם לא רצויים
הסורק המתקדם השולח קרני לייזר מדויקות, מצויד במנגנון קירור המבטיח נוחות מרבית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​