אולטרה – Ulthera - ד"ר עמי איל

אולטרה – Ulthera

מתיחת פנים ללא ניתוח – הטכנולוגייה שהופכת את זה לאפשרי

כיום המגמה והדרישה היא לטיפולים לא פולשניים וללא ניתוח.

רוב הנשים יעדיפו להימנע מניתוח או לדחות אותו ככול האפשר.
כיום טכנולוגיית האולטרפי מאפשרת פתרון נח ויעיל והכי חשוב לא פולשני, המאפשר חזרה מיידית לשגרה.
באמצעות אנרגיית על קול עוצמתית וממוקדת ניתן למתוח ולהרים את עור הפנים העיניים ,הסנטר והצוואר.

איך זה עובד תכלס?

במהלך כל הטיפול הרופא רואה על מסך את כל שכבות העור כולל את השריר מה שמאפשר לו שליטה מלאה במהלך כל  הטיפול זה האולטראסאונד היחיד שניתן לראות על המסך את עומק השריר.

באמצעות אנרגייה עוצמתית ממוקדת ומדויקת לשריר הרופא מכווץ ומקצר את השריר וכתוצאה מכך העור נמתח / מורם וכו הפעולה באמצעות האולטרא גורמת להתחדשות של קולגן פי 145% המשמעות שלזה שהאזור המטופל נראה טוב ,בריא ויטלי וצעיר.
בנוסף זה המכשיר היחיד שמאושר FDA למטרה זו.

אורך טיפול ממוצע אורך כשעה, אפקט שמחזיק לשנתיים.
חזרה מיידית לשגרה.

הטיפול נערך במרפאה של ד"ר עמי איל

ד"ר עמי איל הינו רופא מומחה בכירורגיה ויזם בתחומי רפואה וטכנולוגיות רפואיות. ד"ר איל  עוסק באסתטיקה רפואית, טכנולוגיות והלייזרים רפואיים לטיפולים מתקדמים בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב ומומחה בכירורגיה כללית מבית החולים איכילוב.

ד"ר עמי איל סא"ל במילואים,  שירת כטייס בחיל האוויר וכן בתפקידי פיקוד במערך הרפואה בשרותו הצבאי.
ד"ר איל סבור כי העור שלנו והמראה שלנו הוא אולי "התכשיט" היקר ביותר שלנו ובמקרים רבים הוא גם האור שלנו, לכן מאד חיוני לשמור עליו וכל שינוי קטן יכול לעשות שינוי גדול.

ואם הוא נראה לכם מוכר, זה בטח בגלל שראיתם אותו בכתובות ובערוצי המדיה הבאים:

במרפאה של ד"ר אייל מקפידים לשמור על מצוינות מכל הבחינות:

טיפולים חדשניים ומתקדמים: רפואת האנטי אייג'ינג היא הרבה יותר מחומצה הילארונית או בוטוקס, יש טיפולים מתקדמים, מתוחכמים והרמוניים יותר, אותם תמצאי במרפאה של ד"ר אייל.

חומרים הטובים ביותר: עור הפנים שלך, הוא התכשיט היקר ביותר. לכן, במרפאה שלנו אנו משתמשים בחומרים הטובים ביותר, מהיצרנים האמינים ביותר בשוק – אין אצלנו פשרות בנושא.

שקיפות מלאה מול המטופלים: לפני כל טיפול, אנו מבצעים תיאום ציפיות מול המטופלת, ומעניקים את כל המידע, על הטיפול, תופעות הלוואי ואילו תוצאות אפשר לצפות. 

יחס אישי ומקצועי: ד"ר איל בקשר רציף עם המטופלות, החל משלב הייעוץ הראשוני, הטיפול, מעקב וביקורת ובהמשך תחזוקה. צוות המקום, גם הוא מטפח את המטופלות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

המצוינות, השקיפות יחד עם האנושיות של ד"ר עמי איל והצוות שלו, גורמים לנשים רבות מרחבי הארץ, להגיע אל המרפאה שלו ברמת החייל בתל אביב.

נשים, שלא מוכנות להתפשר על האיכות והנראות שלהן.

אנחנו מזמינים אותך להצטרף אליהן.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​