אודות ד"ר עמי איל​ - ד"ר עמי איל

אודות ד"ר עמי איל​

ד"ר עמי איל

ד"ר עמי איל הינו רופא מומחה בכירורגיה ויזם בתחומי רפואה וטכנולוגיות רפואיות. ד"ר איל  עוסק באסתטיקה רפואית, טכנולוגיות והלייזרים רפואיים לטיפולים מתקדמים.

בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב ומומחה בכירורגיה כללית מבית החולים איכילוב. ד"ר עמי איל סא"ל במילואים,  שירת כטייס בחיל האוויר וכן בתפקידי פיקוד במערך הרפואה בשרותו הצבאי.

ד"ר איל סבור כי העור שלנו והמראה שלנו הוא אולי "התכשיט" היקר ביותר שלנו ובמקרים רבים הוא גם האור שלנו, לכן מאד חיוני לשמור עליו וכל שינוי קטן יכול לעשות שינוי גדול.

הרפואה המודרנית מדגיש  ד"ר איל יכולה כיום להציע הרבה מעבר להזרקות בוטוקס ומילוי בחומצה היאלורונית.

בשנים האחרונות מושקעת תשומת לב מיוחדת לאסתטיקה של הפנים ותיקון פגמים

כגון: העלמה של סנטר כפול, הרמה וחידוד קו לסת, טיפול מיוחד לצוואר , מיצוק וחיטוב הפנים והצוואר,טיפול בכתמים בפנים ובכפות הידיים, חידוש העור ועוד והכל בטכנולוגיות וללא ניתוח

ד"ר איל משלב כמה סוגי טכנולוגיות כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר תוך שמירה על מראה טבעי.

זה מתחיל בפגישת ייעוץ מול ד"ר איל. כדי להבין ביחד מה חשוב ללקוחה ומה מפריע לה? ומה היא רוצה לשפר.

מכאן זה מתחיל , ד"ר איל בקשר רציף בכל התהליך החל משלב הייעוץ, הטיפול , מעקב וביקורת ובהמשך תחזוקה כך אנו מטפחים את קהילת הלקוחות שלנו.

במרפאה מכשיר הפוטולייזר 22M הטוב והמוביל מסוגו בעולם לכול מגוון טיפולי העור.

טכנולוגיה מובילה במרכז שלו הינה הטיפול במכשיר האולטרה – מכשיר הטכנולוגי מאושר ה FDA היחיד מסוגו בעולם והיעיל למתיחה והרמת עור הפנים, ללא התערבות פולשנית וללא סכין מנתחים .

טיפול במכשיר האולטרה, מבוסס טכנולוגית גלי אולטראסאונד עוצמתי מרוכזים וממוקדים בהנחיית צג על קול מדויק . מכשיר האולטרה מציע פתרון אפקטיבי למתיחה- והרמה של עור הפנים. טיפול זה יעיל לאזור הפנים, המצח ואזור העיניים ,קו הלסת, הצוואר והמחשוף מבלי לעבור ניתוח או כל פעולה כירורגית פולשנית וללא פגיעה בעור.

אנרגיה זו מעוררת גם את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא, ומחזקת את הקולגן המוחלש. ומותחת את השריר. ( פי 1.5 לפי עבודות שאושרו על ידי ה FDA )

כבר בתום הטיפול ניתן לראות שיפור. התוצאה הסופית מתקבלת כשלושה חודשים עד חצי שנה. הקולגן החדש שנבנה מותח וממצק בהדרגה את עור הפנים והצוואר, וכן מחדש ומשפר את העור באזור הפנים,החזה והמחשוף.

הטיפול מספק חלופה מדוייקת ומתאימה למי שאינה מוכנה עדיין לניתוח וכן למטופלות אשר עברו ניתוחים אסתטיים ומבקשות להאריך את אפקט המתיחה שלאחר הניתוח.

התוצאה המתקבלת בסוף התהליך בטיפול אחד ומחזיקה לאורך זמן רב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​